Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Lamtumir Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Qaj moj zemer mos pusho digju shpirti im

As nje shpres ti mos kerko
Mos kerko sherim x2

Dot qaj per ty
Jo sdo te pushoj
Lamtumire per ty dot kendoj
Dot mbes dhe un si zogu i pa jet
Dote vdese nje njeri i shkret

Lamtrumir o zogu bardh
Rugen tende ty shiko
Mos e kthe me koken pas mos udhzo x2

Qofshe lumtur ti perher un do te uroj

Edhe pse me le te mejr kur sdo te mallkoj x2

Dot qaj per ty
Jo sdo te pushoj
Lamtumire per ty dot kendoj
Dot mbes dhe un si zogu i pa jet
Dote vdese nje njeri i shkret

Lamtrumir o zogu bardh
Rugen tende ty shiko
Mos e kthe me koken pas mos udhzo x2

Lamtrumir o zogu bardh
Rugen tende ty shiko
Mos e kthe me koken pas mos udhzo x2

Ky tekst u dërgua nga Berlindaist


Nuk kemi video për këtë këngë.


Publikimi: 26/03/2013


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0


Artan Xhija - Lamtumir
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lamtumir".
3. Video është e këngës "Lamtumir", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.