Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Majlinda Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

Një kitarë e stonuar
më mbeti si kujtim
veç me të mund ta kujtoj
unë tërë dashurinë

Një kitarë e stonuar
më mbeti si kujtim
veç me të mund ta kujtoj
unë tërë dashurinë

Dikur me të dhe unë këndonja
shumë serenata për të dy
Majlinda moj zemër të thonja
të dua unë vetëm ty

Dikur me të dhe unë këndonja
shumë serenata për të dy
Majlinda moj zemër të thonja
të dua unë vetëm ty

Si një film i pambaruar
mbeti jeta jonë
veç në tingujt e kitarës
ajo shpresë kërkon

Si një film i pambaruar
mbeti jeta jonë
veç në tingujt e kitarës
ajo shpresë kërkon

Dikur me të dhe unë këndonja
shumë serenata për të dy
Majlinda moj zemër të thonja
të dua unë vetëm ty

Dikur me të dhe unë këndonja
shumë serenata për të dy
Majlinda moj zemër të thonja
të dua unë vetëm ty

Në këtë zemer të plagosur
rri i fshehur çdo mendim
ëmbël nisi dashuria
dhe s'më la veç një zhgënjim

Në këtë zemër të plagosur
rri i fshehur çdo mendim
ëmbël nisi dashuria
dhe s'më la veç një zhgënjim

Dikur me të dhe unë këndonja
shumë serenata për të dy
Majlinda moj zemër të thonja
të dua unë vetëm ty

Dikur me të dhe unë këndonja
shumë serenata për të dy
Majlinda moj zemër të thonja
të dua unë vetëm ty


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 05/05/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Majlinda
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Majlinda".
3. Video është e këngës "Majlinda", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0