Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Me Inat Me Sheh Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Në telefon të mora
të dal me ty kërkova
por ti refuzove
takimin se pranove
një ditë në rrugë
të pashë dhe të ndalova
në gjunjë tu ula dhe tu përgjërova

Me inat më sheh sa herë më shikon
por shumë mirë ta dish se ti po gabon
shumë nerva të këqija po tregon
por unë e di që ti më dashuron

Me inat më sheh sa herë më shikon
por shumë mirë ta dish se ti po gabon
shumë nerva të këqija po tregon
por unë e di që ti më dashuron

Di që ti një ditë më fal do të më thuash
por der në atë ditë dhe ti shumë do të vuash
në qoftë se pendohesh, gabimin do të kuptosh
dhe pres ti të vish, mua të më takosh

Me inat më sheh sa herë më shikon
por shumë mirë ta dish se ti po gabon
shumë nerva të këqija po tregon
por unë e di që ti më dashuron

Me inat më sheh sa herë më shikon
por shumë mirë ta dish se ti po gabon
shumë nerva të këqija po tregon
por unë e di që ti më dashuron

Me inat më sheh sa herë më shikon
por shumë mirë ta dish se ti po gabon


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 21/10/2013


Artan Xhija - Me Inat Me Sheh
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Inat Me Sheh".
3. Video është e këngës "Me Inat Me Sheh", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0