Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Udhetoj Ne Shi (Geska) Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  2

Udhëtoj i vetëm me makinën time
shiu dhe kjo këngë më sjellin ca kujtime
më kujtohet kur udhëtonim të dy bashkë
ti më puthje brenda shiu binte jashtë

Por tani jam vetëm me makinën time
në vend ka mbetur shiu dhe ato kujtime
ngre në fund volumin, gazin në dërrasë
udhëtoj në shi sikur të ishim bashkë

Udhëtoj i vetëm me ato kujtime
shiu lag makinën lag dhe zemrën time
më kujtohet kur udhëtonim të dy bashkë
brenda vetëm qeshnim shiu binte jashtë

Por tani jam vetëm me makinën time
në vend ka mbetur shiu dhe ato kujtime
ngre në fund volumin, gazin në dërrasë
udhëtoj në shi sikur të ishim bashkë

Udhëtoj i vetëm i humbur në këtë shi
s'di nga me çon rruga, veç të mendoj ty
e mbledhur pas meje u puthshim të dy bashkë
më kujtohet shpesh sa shumë jemi dashtë

Por tani jam vetëm me makinën time
në vend ka mbetur shiu dhe ato kujtime
ngre në fund volumin, gazin në dërrasë
udhëtoj në shi sikur të ishim bashkë


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 05/05/2014
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija


Artan Xhija - Udhetoj Ne Shi (Geska)
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Udhetoj Ne Shi (Geska)".
3. Video është e këngës "Udhetoj Ne Shi (Geska)", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0