Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Kthema Zemren Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Me nje tjeter fle tani
Por mendejn e kam tek ti

Puthen buzet e mija
Me vjen nder mend dashurija
I mbyll syt dhe t'mendoj ty aman

Puthen buzet e mija
Me vjen nder mend dashurija
I mbyll syt dhe t'mendoj ty

Ku je moj zemer ti tani
Kthema zemren perseri aman
Jo rahje zemres spo degjoj
Jam ne jet por spo jetoj

Ku je moj zemer ti tani
Kthema zemren perseri aman
Jo rahje zemres spo degjoj
Jam ne jet por spo jetoj

Kur te fala zemren time
Por tani po ta kerkoj
Te lutem ktheva nje pjes
Te kem dhe un nje shpres
Nje jete te rre un te filloj aman

Te lutem kthema nje pjes
Te kem dhe un nje shpres

Ku je moj zemer ti tani
Kthema zemren perseri aman
Jo rahje zemres spo degjoj
Jam ne jet por spo jetoj

Ku je moj zemer ti tani
Kthema zemren perseri aman
Jo rahje zemres spo degjoj
Jam ne jet por spo jetoj


Ky tekst u dërgua nga BerlindaistArtan Xhija
Publikimi: 04/05/2012
Muzika: Artan Xhija
Teksti: Artan Xhija
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Violin: Blerim Serica
Guitar: Laurent Halili
Saz: Likja SharkiArtan Xhija - Kthema Zemren
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kthema Zemren".
3. Video është e këngës "Kthema Zemren", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0