Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Artan Xhija - Mos Me Fal Trishtim
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mos Me Fal Trishtim".
3. Video është e këngës "Mos Me Fal Trishtim", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Artan Xhija - Mos Me Fal Trishtim Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  4

Komente

Asnjë Koment

04/08/2009

2009-08-04T14:47:26+01:00Mes njerezve diku u takuam
yjet ia henes i treguan
si me heshta dielli shpirti ndjeu ngrohtesi
mes nesh lindi nje dashuri

Tek mua ndjenja zgjove
si lule maji celi shpirti im
te lutem po me dashurove
asnjehere mos me fal trishtim

Hiqe vuajtjen te sotmen jeto
ne caste te veshtira biseda argetuese nis
me shpirt si un me dashuro
te lutem kurr mos me braktis

REF
Tek mua ndjenja zgjove
si lule maji celi shpirti im
te lutem po me dashurove
asnjehere mos me fal trishtim


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë