Më mbaj mend (për 1 muaj)


Nuk kemi video për këtë këngë.

Artan Xhija - Jam Tjeter Njeri
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Tjeter Njeri".
3. Video është e këngës "Jam Tjeter Njeri", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Artan Xhija - Jam Tjeter Njeri Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

26/10/2012

2012-10-26T19:03:16+01:00



Sa shume vajza ne jeten time kane kaluar
Por me zemer kurre skam qene i dashuruar
Jeten time e mendoja te pavlere
Nje cope akulli qe sdo te shkrihej asnjehere

REf
Embelsia e fjaleve te tua, me qetesoi me ndryshoi mua
Une e njoha fjalen dashuri, jam tjeter njeri

Pse ste njoha shume e shume vite me pare
shume gaboja, endesha si nje i marre
Une padashur luaja me jeten time
Por e kuptova se ti o shpirt je endra ime

Ref
Embelsia e fjaleve te tua me qetesoi me ndryshoi mua
Une e njoha fjalen dashuri, jam tjeter njeri






Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë