Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Telefoni Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2

Pse hesht kur flas, ti dicka po fsheh zemren po ma plas
Tregome cka ngjare, dikush tjeter do te te marre
Te gjithe pranoj, me nje tjeter djale duan te te fejojne
Jo mos degjo, njeri tjeter mos prano
Ref
Telefonin mbaje mos e fik, do te te marre une do te flase cdo dite
Nje dite do te vi e do te marre ne gji

Tek ti besoj dhe qe te na ndajne asnje sdo te lejoj
Vetem me prit per ty naten do bej dite
Ckerkojne nga ne, mua me perket fati im ti je
Cfaredo te ndodhe te lutem zemer me trego
Ref
Telefonin mbaje mos e fik, do te te marre une do te flase cdo dite
Nje dite do te vij e do te marre ne gjiNuk kemi video për këtë këngë.


Artan Xhija
Publikimi: 26/10/2012


Artan Xhija - Telefoni
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telefoni".
3. Video është e këngës "Telefoni", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0