A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

We continuously search for missing music videos and we haven't found a music video for this song yet.

Search

Artan Xhija - Shpirti I Vrare


Not Yet Rated


Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

29/11/2014

2014-11-29T05:29:25

Shum Vajza kan pas fatkeqsi ne jete
dhe njera ne to eshte venereta 18vjecare
te ciles i uroj gjith te mirat e ksaj toke

Nuk di si ta quaj veten nji Vajz degjon
ah nje vajz te pa fat smajn mend asgje nga jeta
jo kur sme desht njeri sa keq u katandis e shkreta rini

te gjithe kan nje familje
ku gjejn nje ngrohtesin
per se moj Nene e dashur
kte gje sma fale ti
sedi sa lot kam derdhur
sa vuajtje kam pas
se kshtu qenka e dhene
te jetoj un me nje Shpirt te vrar

ahh ahhh ahhh ahhh

ne moshen me te bukur
cdo gje ishte e veshtir
largohen nga Familja
per nje jete me te mire
zgjodha Shoqerine dhe ajo me mashtroji
ne rugen e Droges ajo mua me coje

Jetoja ne ruge te madhe me brenga shum
e vetme pa Njeri
kerkoja un pak kuraje
por kure sme dha Njeri
sa keq u katardis e shkreta Rini

Un ngjeja se me donin
asgjo sisht e vertet
te gjithe me shfrytezonin
kte trup qe thyhej e leht
cfar un i kam ba Zotit
qe vuaj gjith ksaj kohe
jo skam bere mekate
un sherim jo sdo te gjej me askund

ahh ahh ahh ahh

njarjen e jetes time
nuk dua ta haroj
se Nates se varit
ate do ja tregoj
ndoshta dhe per mua
dot vi nje dit e bardh
te me vi buzeqeshja
qe kur un se kam pare

un ngjeja se me donin
asgje sisht e vertet
te gjith me shfrytezonin
kte trup qe thyhej leht
cfar i kame un bere Zotit
qe vuaj gjith ksaj kohe
jo skam bere mekat
un sherim jo sdo te gjeje me askund

ahhh ahhh ahhh ahhh

njarjen e jetes time
nuk dua ta haroj
se Natres se varit
ate do ja tregoj
ndoshta dhe per mua
dot vi nje dit e bardh
te me vi buzeqeshja
qe kur se kam pa

ahhh ahhh ahhh ahhh
ahhh ahh ahhh ahhh


Lyrics submited by Berlindaist1




more...




Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019