Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Artan Xhija - Dhimbjet Mbaruan

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dhimbjet Mbaruan".
3. Video është e këngës "Dhimbjet Mbaruan", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Xhija - Dhimbjet Mbaruan  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Komente

Asnjë Koment

13/01/2015

2015-01-13T07:09:30+00:00emrin tend ne mur kam shkruar
rri shikoj, qaj si i marre
me kujtohen fjalet e tua
kur mi thoshe ti me pare

heeeej heeeeej

s'te kam harruar

heeeej heeeej

qaj edhe vuaj

sjell ndermend fytyren tende
lotet rrjedhin
dalengadale

flas i vetem, por nuk degjohem
me jep nje shprese,
qe te jem gjalle

heeeej heeeej

ste kam harruar

heeeej heeeej

qaj edhe vuaj

zgjata doren te te prekja
por mundimi ishte i kot
hija jote vec kishte ngelur
shpresa ime, zhgenjim i plot

heeeej heeeej

ste kam harruar

heeeej heeeej

qaj edhe vuaj

pyes veten c'ndodh me mua
dhe pergjigje, jo nuk marr
por marr rrugen i vetmuar
dhe me jeten sot u ndam

heeeej heeeej

ste kam harruar

heeeej heeeej

qaj edhe vuaj

heeeej heeeej

ste kam harruar

heeeej heeeej

dhimbjet mbaruan x2


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet