Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Per Ty Zemer Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


malli per ty zemer me ka marr
sdua me ty te jem genjeshtar
marrezisht i dashuruar
o shpirt une jam me ty

lutem per ty zemer cdo nate
lutem qe te tshoh ca me gjat
i lutem une endrres time
te na bashkoj te dy

nese me do sa te dua une
largesia jo smund te na ndaj

zjari zemren
po ma djeg me shume
per Gerten time
une kam shume mall

nese me do sa te dua une
largesia jo smund te na ndaj

zjari zemren
po ma djeg me shume
per Gerten time
une kam shume mall

veren e kaluar sdo t'harroj
te mbaja pran vetes dhe shpresoj
qe te tkem gjith jeten time
ashtu si ne fillim

vape e nxehte gushti na perveloj
edhe zemrat tona i bashkoj
lutem une dashuris ton
qe kurr mos te kete mbarim

nese me do sa te dua une
largesia jo smund te na ndaj

zjari zemren
po ma djeg me shume
per Gerten time
une kam shume mall

nese me do sa te dua une
largesia jo smund te na ndaj

zjari zemren
po ma djeg me shume
per Gerten time
une kam shume mall


Ky tekst u dërgua nga Berlindaist1Artan Xhija
Publikimi: 13/01/2015
Muzika: Artan Xhija
Arrangement: Vilson Danaj
Solo: Mario Muka
Teksti: AlmaArtan Xhija - Per Ty Zemer
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty Zemer".
3. Video është e këngës "Per Ty Zemer", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0