Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Serish Te Kerkoj  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Muzika:

Artan Xhija

Komente

Asnjë Koment

14/06/2019

2019-06-14T14:55:13+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Serish Te Kerkoj" kënduar nga Artan Xhija.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artan Xhija i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet