Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artan Xhija - Do T'me Kerkosh

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Do T'me Kerkosh".
3. Video është e këngës "Do T'me Kerkosh", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artan Xhija - Do T'me Kerkosh  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3 / Votuan:  2

Komente

Asnjë Koment

28/01/2020

2020-01-28T16:50:35+00:00Një ditë do të më kërkosh
por s'ke për të gjetë si unë
jo për bukuri
por që të dojë kaq shumë


Një ditë ti do zhgënjehesh
dhe do të vuash shumë
do kërkosh të kthehesh
përsëri tek unë


Por do jetë shumë vonë
unë do kem ndryshu
jo nuk do jem ai
që shumë të kam dashuru

Do të mbetesh e vetme
në një rrugë pa kthim
do mallkosh ti jetën
që humbe dashurinë


Me lotë dhe me lutje
ti do të vish tek unë
atëherë do ta kuptosh
që me të vërtetë më ke humbë


Në atë çast do të provosh
dhimbjen edhe ti
ç'do të thotë kur të braktis
papritur një njeri

Do të të kthehet pas
trishtimi që më dhe
se kur shumë të doja
ti vetëm më le

Jo s'do mund të të fali
kurrë ky shpirti im
se nuk ka ilaç
të shërojë këtë zhgënjim


Ky tekst u dërgua nga Eduart Nonaj
Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet