Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Ti Je Ajo (Feat. Reiana)  Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Unë çdo gjë në jetë
vetëm ty ti kam falë
se fjala të dua
për ty është pak

Atë që në jetë doja
ti mi dhe
edhe shpirtin
tek unë e ke

Se ti më fal
ti më fal
se ti më fal dashurinë

Çdo gjë më dhe ti
këtë dashuri
njësoj do ta kthej

Ty të kam pranë
të kam pranë
ty të kam pranë
dhe kur s'je

Kur nuk jam aty
në zemër je tek mua

Vetëm ti je ajo
që shpirti do,që shpirti do,
ti kurrë mos harro
e kam lënë veten
unë tek ty

Vetëm ti je ajo
që shpirti do,që shpirti do,
ti kurrë mos harro
e kam lënë veten
unë tek ty

Do jem aty
vetëm për ty
se në këtë jetë
jo, s'kam vend tjetër
ku dua të jem

Në atë botë
ku nuk je ti
pa dashuri
nuk dua të shkel
unë përsëri

Se ti më fal
ti më fal
se ti më fal dashurinë

Çdo gjë më dhe ti
këtë dashuri
njësoj do ta kthej

Ty të kam pranë
të kam pranë
ty të kam pranë
dhe kur s'je

Kur nuk jam aty
në zemër je tek mua

Vetëm ti je ajo
që shpirti do,që shpirti do,
ti kurrë mos harro
e kam lënë veten
unë tek ty

Vetëm ti je ajo
që shpirti do,që shpirti do,
ti kurrë mos harro
e kam lënë veten
unë tek ty


Ky tekst u dërgua nga Eduart NonajArtan Xhija
Publikimi: 10/09/2020
Muzika: Artan Xhija
Orkestrimi: Samuel Kodra


Artan Xhija - Ti Je Ajo
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ti Je Ajo".
3. Video është e këngës "Ti Je Ajo", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0