Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Zemra Ime Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Gjithmon do të dua
Dhe prap ty do te zgjedh
Edhe ateher kur plot inat të jem...
Jo mos me thuaj se nuk vi
Se shpirti të con vet ku do ai.
Shumë e vërtet para shpirtit nuk dalim dot..

Ej zemra ime me trego
Se mire e di sa shume me do
Jo mos me thuaj se nuk vi
Se shpirti te con ku do ai
Artan Xhija
Publikimi: 14/11/2020
Muzika: Artan Xhija


Artan Xhija - Zemra Ime
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Zemra Ime".
3. Video është e këngës "Zemra Ime", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0