Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artan Xhija - Nuk U Ndala Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Kam mbetur sot me shpirtin tim
Dhe vetëm rri aty ku rrugen e di vetem ti
U be kohe e gjate qe ti me nuk kalon
Nuk don tja dish a jetoj
Nuk u ndala un kurr duke te dashur fort
Se zemra lamtumiren jo jo nuk e mban dot(2x)
Nuk dua asnje fjal te ngrohte
Qe te me thon se nuk ka tjter
Zerit tend ti ngjasoj
Shpirtin qe lendove nuk kam
Ku ta qetesoj ndaj dhe un
Zgjedh te kendoj.
Nuk u ndala un kurr duke te dashur fort
Se zemra lamtumiren jo jo nuk e mban dot(2x)Publikimi: 16/09/2021
Muzika: Artan Xhija
Orkestrimi: Petrit Vullkani
Teksti: Alma
Guitar: Xristos Lazaropulos
Ney: Mandi Xhambazi
Video Produksioni: Fatjon Kupi Film & PhotographyMë Shumë Këngë Nga Artan Xhija:


Komente 0


Artan Xhija - Nuk U Ndala
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nuk U Ndala".
3. Video është e këngës "Nuk U Ndala", por nuk këndohet nga Artan Xhija.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.