Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artema - Per Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Dhe pse fati neve na ndau,
Une per ty gjithmone mendoj
Kujtoj castet e lumturise
Dhe gjithmone per ty lotoj

Kur mendoj se jam I lumtur
E gjej veten une duke enderruar
Kam mbledhur forcat, kam marre guxim
Dhe per ty jam duke kenduar

Mbase ne ndonje vend te larget
Kur prane teje une s'mund te jem
Mos mendo se te kam harruar
Se ne zemer gjithmone do jesh

Dhe nese malli per mua te merr
Por prane vetes ti s' do me kesh
Dua te kuptosh qe e vetmja do te jesh

Kam nje mall qe me djeg ne zemer
dhe kete ndjenje nuk mund ta ndryshoj
Gjithmone te njejtin emer
Por vazhdoj vetem lotoj

Me mungon buzeqeshja jote
E lus zotin edhe njehere te shikoj
Vetem shpresa mua me ka mbetur
Dhe per ty sot une do kendoj


Ky tekst u dërgua nga  oriadArtema
Publikimi: 10/03/2012


Artema - Per Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Per Ty".
3. Video është e këngës "Per Ty", por nuk këndohet nga Artema.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artema:


Komente 0