Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Artemisa Mithi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  88
  • Vendlindja:
  • Shkoder 
  • Jeton dhe vepron në :
  • Shqipëri 
  • Mosha:
  • 19 Vjeç
BIOGRAFIA: Artemisa Mithi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop dhe për fëmijë/junior. Artemisa Mithi jeton ne Shkoder dhe eshte një nder femijet qe kane vendosur te sfidojn veten ne talentshowin Gjeniu i vogel 6. Ajo arriti deri ne naten finale te ketij spektakli por pervec ksaj ajo arriti te rembente edhe qmimin e dyte ku ishte ne sfide me Vanesa Sono-fituesja e qmimit te pare dhe Rea Nuhu- fituesja e çmimit te trete. Artemisa ne këtë sfide kendoi kengen "Bosh" nga kengetarja Aurela Gaçe. Këngët me te pelqyera qe ajo kendoi janë:...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

1 🔥🔥

Pjesëmarrëse në

Voice Of Albania

Finaliste në

Gjeniu I Vogel

Instagrami

Zyrtar

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Mishela Rapo

Pamela Kovaçi

Erza Muqoli

Vjollca Osmani

Irena Metalla

Vanesa Sono

Jona Pepkolaj

Desara Smakaj

Arsinda

Inis Neziri

Tags: Artemisa Mithi, Artemisa


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet