Audio

Artezo - Take A Ride  (Feat. Grand Thugz)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

19/01/2012

2012-01-19T21:22:23

Featuring

Grand ThugzKemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Take A Ride" kënduar nga Artezo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artezo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artezo: