Audio

Artezo - Vetem Ty  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/02/2011

2011-02-01T17:24:35


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Vetem Ty" kënduar nga Artezo.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artezo i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

Luana Vjollca - Vetem Ty

Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo më qajt
Baby, kur po pina ti
Pse po më thirrë mu kthy ti?
A mendove që më lëndon ti?
E unë prapë ta fal

Hah, falje s'ka
Hah, shpirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo më ty, më ty

Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht

Baby, a e din ti?
Sa kujtime më ke thy ti?
Sa gabime ti kom shly ty?
Prapë më ke bo më qajt
Veq unë dhe ti
Deri dje ishe aty
Sot po don mu kthy
Ti prapë më po don me më pa

Hah, falje s'ka
Hah, shpirtin ma ke vra
Hah, nuk kthena mo më ty, më ty

Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht
Sa, sa nuk e din ti
Sa më ke vra
Se unë vetëm ty të kam dasht
Vetëm ty të kam dasht

Besiana Tolaj - Vetem Ty

Nuk e di qka ndodhi pse um le ti ne vetmi
Un du mu kon me ty edhe pse tash sje ktu ti
Pse um le ti ne vetmi se pa ty mu tash s'pom rrihet
Un te deshta vetem ty e kom thon kta para t'gjithve

Refreni

Ti e din une sa t'kom Dasht per ty un kom shum Mall
Zemren ty ta pata Fal shum te deshta more Djal
Tash mbeta un pa ty kujtimet i mbaj n'Dry
Shum te Deshta vetem ty te Deshta vetem ty

Reptura

Pot kujtoj me Lot en Sy shum po du mu kon me ty
Ti je shku e mo nuk kthehesh ti mu jo sma dite Vleren
Ku t'kujtohen fjalet e mija e kupton qka o Dashnia
Nuk osht leht dikon me humb se me Zemer t'ka Dashuru

Refreni

Ti e din une sa t'kom Dasht per ty un kom shum Mall
Zemren ty ta pata Fal shum te deshta more Djal
Tash mbeta un pa ty kujtimet i mbaj n'Dry
Shum te Deshta vetem ty te Deshta vetem ty

Bourne - Vetem Ty

Versioni 1
JE NI FEMER SEXY ZEMER FORT PO M'PELQEN
TI JE AJO E VETMJA QE MA MORE ZEMREN TEM
TEPER E BUKUR JE O YLLI JEM
TI VAJZ JE SHUM SWEET ,TRUPI JOT M'LEN PA MEN
TI - TI JE MA E MIRA , NDER TONAT QE PATA
KUR - KUR UN JOM ME TY , O SA SHPEJT PO KALON NATA
JE - JE E EMBEL , AKULLORE KREJT
JOM - JOM CMEN MAS TEJE S'DI A E KI VREJT
M'PELQEJN GJESTET , SHIJA E BUZVE
STILAT TUA , LUNJAT E MBUSHME
XHELOZON ME TJERA , KUR M'SHEH
I THOM TI E DIN , UNE VEC TY TDU BRE

Refreni (x2)
Vetem ty , o vetem ty
Vetem ty o zemer te dua
Vetem ty , o vetem ty
Un jom per ty e ti je per mua

Versioni 2
Un e du , un e pelqej , osht e vetmja qe e maj
Me dashni nuk e genjej , hic prej zemres nuk e ndaj
Po dun me na nda bashk shoqe e saj
Je femer me class , krejt e din se ky o fakt
Me gjet shkas me t'pas nkrah vetem une po kom fat
Kujtim per ne ka me kon nata e par nshtrat
Stilin e ndrroj nrrep , amo teksti per ty o ka flet prap
M'PELQEJN GJESTET , SHIJA E BUZVE
STILAT TUA , LUNJAT E MBUSHME
XHELOZON ME TJERA , KUR M'SHEH
I THOM TI E DIN , UNE VEC TY TDU BRE

Refreni (x2)
Vetem ty , o vetem ty
Vetem ty o zemer te dua
Vetem ty , o vetem ty
Un jom per ty e ti je per mua

Më shumë këngë me këtë titull:
Më Shumë Këngë Nga Artezo: