Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Artied

Nuk ka akoma asnjë votë

BIOGRAFIA: Artied është një këngëtar i njohur. Në Maj 2007, Artied merr pjesë në Top Fest 4 me këngën "Ec Perpara". Në Maj 2012, Artied merr pjesë në Çelësi Muzikor 6 me këngën "Engjell"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Depresioni-G

Anes Haxhaj

L.O.R.D

Betim Behluli

Bigx

Valon

Morina

Silvani

Alko

Don Assassin

Tags: Artied


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet