Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  21
  • Emri i Vërtetë:
  • Art Brestovci
  • Vendlindja:
  • Gjilan 
  • Mosha:
  • 22 Vjeç
Artiib është një këngëtar dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo hip-hop.
Nuk ka akoma asnjë informacion...


>> Dërgo Biografinë >>


Kanali

Youtube

Instagrami

Zyrtar

Profili

Snapchat

Profili

Facebook

Komente

Asnjë Koment

    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Tags: Artiib, Art Brestovci

Komente 0