Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiib - 1 Lule Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Nji lule dhurat
Simbolizon dashnin, po ska mo pas mo lule
Lirisht bjeri shkelem dashuris
Se pi qes npah per ty rash ndella
Kom nejt shum i mshelt sikur nburg mandellaPublikimi: 18/03/2017
Rec/Mic Rihann
Teksti: HealymenArtiib - 1 Lule
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "1 Lule".
3. Video është e këngës "1 Lule", por nuk këndohet nga Artiib.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiib:


Komente 0