Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Sa Shpejt Qenke Rrit Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

(Strofa pereritese)

O sa shpejt erdhi pranvera
Ti sa m'qenke rrit'
Nuk te ndrroj' me lule te tjera
Pra duhet me t'prit

Une ta fala ty nje puthje
Ti mu nje premtim
Eja pra ne krah't e mia
T'me japesh gezim

(refren)
O me ato sy moj vogelushe
Ti mua me verbon
Sa shumkohe kaluam bashe
Sa shpejt me harron

Shume merak jam bo ne ty
Ty moj po te pres
Eja pra te lutem shume
Mos me le ne shprese

Se çdo dite qe po kalon
Shume po me mundon
Zjarrin per ty ti ma shuan
Pra mos mu largo

(Refreni)Publikimi: 01/12/2001


Artiola Toska - Sa Shpejt Qenke Rrit
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Sa Shpejt Qenke Rrit".
3. Video është e këngës "Sa Shpejt Qenke Rrit", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0