Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Njof Dy Cuna Sevdali Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  11

njof dy cuna namuzli
qe te dy jane djem te rinj
prej dashnise qe kane per mu
e kom zor me i largu(2x)

une e shkreta jam ne hall
me vjen zor ti dal perballe
kur nerruge une i shikoj
menjehere rrugen e nderroj(2x)

Refreni:
do ti mbyll une keto 2 syy
do zgjell njerin nga te dy
me te mirin per arshi
tjetrin do ta mbaj per mik(2x)

i ka zon dashnia keq
kujt ia prish e kujt ia ndreq
nuk kom zemer me i nda
jane te ri e eshte gjynah(2x)

une e shkreta jam ne hall
me vjen zot ti dal perballe
kur ne rruge une i shikoj
menjehere rrugen e nderroj

Refreni:
do ti mbyll............
.................................
.......................................
...........................................(2x)


Artiola Toska - Njof Dy Cuna Sevdali
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Njof Dy Cuna Sevdali".
3. Video është e këngës "Njof Dy Cuna Sevdali", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0