Më mbaj mend (për 1 muaj)


Artiola Toska & Bujar Qamili - Ty Mor Djale S'te Dua

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ty Mor Djale S'te Dua".
3. Video është e këngës "Ty Mor Djale S'te Dua", por nuk këndohet nga Artiola Toska & Bujar Qamili.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artiola Toska & Bujar Qamili - Ty Mor Djale S'te Dua  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  12

Këngë e albumit:

"Hite Popullore"

Këngë e albumit:

"Larg Syve, Larg Zemres"

Komente

Asnjë Koment

Më Shumë Nga

Bujar Qamili

01/12/2004

2004-11-30T23:00:00+00:00Une te pres ty cdo mengjes
dhe ste them ty asnje fjal
un e ndjej shikimin tend
po zemren pse sma fal
si hije te ndjek
gjithandej ku ti shkon
zemra po troket
po ti zemren sma degjon

Je e mir per marak
me ndal zemra kur t'shikoj
prit te rritem dhe pak
se kam frik se mos gaboj.. x2

Ty moj vajz une shume te dua
me kujdes dhe pa zarar.. x2
ma di fjalen qe me thua
se mar flak e digjem zjarr..x2

Une te pres ty cdo mengjes
dhe ste them ty asnje fjal
un e ndjej shikimin tend
po zemren pse sma fal
si hije te ndjek
gjithandej ku ti shkon
zemra po troket
po ti zemren sma degjon

Cke mo cun qe vje ksaj one
100 her un ta kam thon
ti e ke djal nje shkodrone, ce do tjetren ne tiron
vajza tbukra ka shkondrane dhe dashnie perzemer ka
besa drejt po ta thame me ka ngel menja ne tiran

Ty moj vajz une shume te dua
me kujdes dhe pa zarar.. x2
ma di fjalen qe me thua
se mar flak e digjem zjarr..x2


Ky tekst u dërgua nga Tironcjaela
Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet