Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Kur Vjen Dita E Djele Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.6 / Votuan:  10

Sa moj e pabese qe m'ke dal ti mu(2x)
me shtive ngaterrese deri sa ne burg
m'ke çu (2x)
kur vjen dite e djele deshiroj
me te pa (2x)
zoti tu boft ndihme derisa n'burg ke ra (2x)

une ne gjume te notes ne enderr te shof
shpesh herë (2x)
m'kan vra nomt e babës derisa te
erdha ne dere
une jo s'te besoj sa te rroj
ne kete dhe (2x)
o rri e vajtoj qaj trillikun tem
rri edhe vajtoj qaj trillikun tem


Ky tekst u dërgua nga b.e.b

Artiola Toska - Kur Vjen Dita E Djele
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kur Vjen Dita E Djele".
3. Video është e këngës "Kur Vjen Dita E Djele", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0