Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska & Labi - Tate Du Fustan Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

tate du fuston ta blen tat per bajrom tate du fuston ta blen tata per bajrom balul balluke balul ballake e marim taten e cojm shikaje tate du kepuc ti blen tat me majuc tate tate du kepuc ti blen tata me majuc me majuc e me te lira ti bjen tat me te mira me kepuc edhe fustona ti blen tat neser mbroma

Ky tekst u dërgua nga Shema


Nuk kemi video për këtë këngë.


Featuring: Labinot Tahiri (Labi)
Publikimi: 11/02/2013


Artiola Toska & Labi - Tate Du Fustan
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Tate Du Fustan".
3. Video është e këngës "Tate Du Fustan", por nuk këndohet nga Artiola Toska & Labi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0