Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Moj Dashnore T'gjykoft Perenia Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Moj dashnore të gjykoftë moj perëndia
Ti që ma çfaqe dashuninë e re
Ah se fjala yte moj bashkënia
Sa pabesë moj paske qenë

Ah se fjala yte moj bashkënia
Sa pabesë moj paske qenë

Unë e dita moj se të kom mike
Prandaj vuna moj dashninë me ty
Ah ti më paske qenë moj e rreptë armike
Sa që s’paska moj të rrëfym

Ah ti s'më tregove moj aspak fisnike
Sa që s’paska moj të rrëfym


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Artiola Toska - Moj Dashnore T'gjykoft Perenia
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Moj Dashnore T'gjykoft Perenia".
3. Video është e këngës "Moj Dashnore T'gjykoft Perenia", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0