Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Ne Kete Stine Te Bukur Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Ne kete stine te bukur
Çeli trandofili
Ti me je si flutur
Si flutur

Ref...
Ate unaze qe ta kam dhane
Ajo eshte shenje e besnikerise
Metelikun e shikjoj
Por me dore me e preke s'guxoj

Me dore me e preke s'guxoj

O une te du
Mori lulja e prillit
Du me te kujtu
Mos me t'harru

Ref...
Ate unaze qe ta kam dhane
Ajo eshte shenje e besnikerise
Metelikun e shikjoj
Por me dore me e preke s'guxoj

Me dore me e preke s'guxoj

O ne mal po knon
Bylbyl ne gem
Zanin ta ndigjoj
Me prek nuk guxoj

Zanin ta ndigjoj
Me prek nuk guxoj

Qysh ate dite qe dul pranvera
Dhe lulishtat mbush me ere
Dalin vashat si perhera
Dalin presin djemte e ri

Dalin vashat si perhera
Dalin presin djemte e ri

O ne mal po knon
Bylbyl ne gem
Zanin ta ndigjoj
Me prek nuk guxoj

Zanin ta ndigjoj
Me prek nuk guxoj

Qysh ate dite qe dul pranvera
Dhe lulishtat mbush me ere
Dalin vashat si perhera
Dalin presin djemte e ri

Dalin vashat si perhera
Dalin presin djemte e ri


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Artiola Toska - Ne Kete Stine Te Bukur
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ne Kete Stine Te Bukur".
3. Video është e këngës "Ne Kete Stine Te Bukur", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0