Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Official Video Kërko Video Top 200

Artiola Toska - Kismetit Nuk I Dihet  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  29

Komente

Asnjë Koment

11/07/2014

2014-07-11T16:32:16+00:00

Pjesëmarrëse në

Zhurma Show 2014
Mos e le gjithë jeten tende ne dor
kismetit oooo
bukurin e jetes merre si te vjen,
se shumë shpejt po iken ditet
jo nuk kthehen mo dhe kismetit
nuk i dihet asnjeher.

2x
Diten kur te takova te paralajmerova
por ti asnje fjal jo nuk ma the duket asiqare
djal e ki humb fare kur te thash me mu
se ki leht...

Diten kur te takova te paralajmerova
por ti asnje fjal jo nuk ma theee duket asiqare
djal e ki humb fare thu me vete hajt se ki
kismet...

REF. 2x:
Mos e le gjithë jeten tende ne dor
kismetit oooo
bukurin e jetes merre si te vjen,
se shumë shpejt po iken ditet
jo nuk kthehen mo dhe kismetit
nuk i dihet asnjeher.

Nuk i dihet neser a do ket shanc tjeter
nuk esht jeta djal jo 1000 vjet
duket asiqare djal e ki humb fare kur te thash
me mu se ke te leht...
nuk i dihet neser a do ket shanc tjeter
nuk esht jeta djal jo 1000 vjet
duket asiqare djal e ki humb fare thu me vete hajt
se ki kismet...

REF. 2x:
Mos e le gjithë jeten tende ne dor
kismetit oooo
bukurin e jetes merre si te vjen,
se shumë shpejt po iken ditet
jo nuk kthehen mo dhe kismetit
nuk i dihet asnjeher.


Ky tekst u dërgua nga NitaStyle
Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet