Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Kenge Per Hafsa Zyberin Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  7

Mbi Tirone ka ra ylberi
Shiu ka pushu
Po kendon Hafsa Zyberi
Me na permallu

Ke oborri ka dale nona
Loti bjen ne sy
Ah veç nji Cake pat Tirona
Nuk u bone dot dy

Ke kaq kohe qe je largu
U bone s'di sa vjete
Konget qe ti ke pase knu
Meten amanet x2

Ne sebepe kur ti knoje
O moj Cakja jone
Sikur qitshe mjalte prej goje
Sa forte na mungon

Edhe lehtas fillon konga
Tamon si dikur
Nji urim na del nga zemra
Mos u harrofsh kurre

Ne te gjithe gezimet tona
Te presim me malle
Me ty knon e gjithe Tirona
Se ti metesh gjalle x2

...

O kajrajfili dhe zamaku
Paskan çele o per bukuri

Paskan çele o per bukuri

O ku je goce qe s'te kom pa
E se pa ty amon s'un te rri

Se pa ty amon s'un te rri


Ky tekst u dërgua nga  teksteshkruesi

Artiola Toska - Kenge Per Hafsa Zyberin
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kenge Per Hafsa Zyberin".
3. Video është e këngës "Kenge Per Hafsa Zyberin", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0