Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artiola Toska - Me Ftyr' Të Qeshun Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Me ftyr' të qeshun po më vjen
nji fjal't'mir'a do t 'ma thush
Oh gjumi i notës nuk po m'zen
tuj menu a do t'më dush
amon,do t'më dush

Fjalt'e mia me shum'mall
ty gjithmon'kan me t'kujtu
Oh ta jap fjalën sa t'jem gjall'
kurr përjet's'kam me t'harru
amon,me t'harru

Ti moj lule si pranver'
fjalt'e mia mos harro
Oh ta shoh ftyrën dhe nji her'
prej meje mos u largo
amon mos m 'harro


Artiola Toska - Me Ftyr' Të Qeshun
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ftyr' Të Qeshun".
3. Video është e këngës "Me Ftyr' Të Qeshun", por nuk këndohet nga Artiola Toska.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artiola Toska:


Komente 0