A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Artir Gjikokaj

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  2
BIOGRAFIA: Artir Gjikokaj është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore moderne dhe popullore vajtuese. Më datë 22 Shkurt 2016, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Boll Kam Duru". Videoklipi u prodhua nga Bleri Production. Në vitin 2018, Artir Gjikokaj publikon albumin "Live 2018". Më datë 26 Dhjetor 2018, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Kjo Dashni". Më datë 14 Qershor 2019, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Ne Zemer". Më datë 9 Tetor 2019, Artir Gjikokaj publikon videoklipin "Bjeri Pishman". Videoklipi u prodhua nga kompania U...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Profili

Facebook

Shto profile

zyrtare


Artistë Të Ngjashëm:

Hajrumin Kamberi

Bajram Abazi

Gazmend Kosova

Edison Kelmendi

Granit Llugaliu

Arben Gashi

Amrush Thaqi

Eroll Dogani

Aleksandër Gjelaj

Beni Baksi


Tags: Artir Gjikokaj

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019