Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artir Gjikokaj - Bjeri Pishman  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Video Produksioni:

Urban Graphics

Komente

Asnjë Koment

09/10/2019

2019-10-09T17:31:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Bjeri Pishman" kënduar nga Artir Gjikokaj.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Artir Gjikokaj i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Artir Gjikokaj:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet