Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur Ceku - O Llokum Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4 / Votuan:  12

Sëbashku
moj llokum moj sherbetlie
je e omel e omel sheqer
do vi sonte te te mar mos ma bej shpirtin seher (2here)

Ma ke synin rrush te zi moj
trupi jot porsi selvi
kur kalon nasaj nahie
nuk mundem me bo sehir
nuk kam par un goc ma te mir se ty
shpirt e zemer do ti fal un ty

moj llokum moj sherbetlie
je e omel e omel sheqer
do vi sonte te te mar mos ma bej shpirtin seher (2here)

do te mar te mbyll ne shpi moj
nene e babe ty mos me te gjete
nuk kam par goc ma te mire
as katund as ne qytet
lule bukur ama plot me ves
hajde te dy ta kalpjm kte jete


moj llokum moj sherbetlie
je e omel e omel sheqer
do vi sonte te te mar mos ma bej shpirtin seher (2here)


Ky tekst u dërgua nga Vvv.Artur Ceku
Publikimi: 12/04/2013


Artur Ceku - O Llokum
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "O Llokum".
3. Video është e këngës "O Llokum", por nuk këndohet nga Artur Ceku.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artur Ceku:


Komente 1