Artur Matia

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2.3 / Votuan:  4
BIOGRAFIA: Artur Matia është një këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo popullore e Shqiperisë së veriut. Në Mars 2014, Artur Matia merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Ky Marak". Në Mars 2014, Artur Matia merr pjesë në Kenga Ime 2014 me këngën "Shqipëri Je Dashuri"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

1 🔥🔥

Shto profile

zyrtare
Artistë Të Ngjashëm:

Viktor Paloka

Adem Barbullushi

Vehbi Berisha

Bardhok Mehmeti

Gjin Shani

Prek Mrishaj

Suad Shaptafa

Tonin Uldedaj

Elderin Dekaj

Xhelal Juka


Tags: Artur Matia, Artur Matija

Krijo Një Kartolinë