Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Artur Qerimi - Ku Ndodhesh Ti
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ku Ndodhesh Ti".
3. Video është e këngës "Ku Ndodhesh Ti", por nuk këndohet nga Artur Qerimi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Artur Qerimi - Ku Ndodhesh Ti  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

17/07/2013

2013-07-17T16:18:39+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Ku Ndodhesh Ti" kënduar nga Artur Qerimi.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Fadil Riza. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

Gjithka po të lypi,spo të gjej
Ti e din mir un për ty qka ndjej
Ku ndodhesh ti, me vete flas
Prej që se kam pas, zemra don mem plas. 2x

ref:(2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.

Mir e din ti qka kam ndjeh për ty
Një pjesë të zemrës ti ma ke thy
Gjithmon ti, ne zemrën tem
Me t'harru ty zemra e ka problem. 2x

ref : (2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.

ref : (2X)

Ku ndodhesh ti oj zemra jem
Me tjetër je, e mu më len
Ku ndodhesh ti, ti o zemër
Që thir tjetër emër.Më Shumë Këngë Nga Artur Qerimi:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë