Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur - Milano Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  5

Jena nis ne per milano x3
Domani civediamo a milano x2

Alo krejt senet jan hek
Bruda hajde merr do lek
Po vina flak me 1 mjet
Pakot i kena nkepek

Eci me bisha jo me vipa
Rruga zon mos bo me drita
Poli poli policia
Shum sirena mama mia

O shoki punojm hard
Thirrem psikopat
Qerjen e ront
Se kam Lidhje n4ant

Jena nis ne per milano x3
Domani civediamo a milano x2

Muziken e du fort jow
Po jam kon shum brok wo
Tash vec fol ca do
Nuk i kam shok atoo mo

Import export
Blindato esxort
Kriminel deri nkoc
Tjt nivel jena sot

Nven tpar me 1 shqiptar
Nautogrill tu bo pazar
Ka ardh kilet per mi marr
Lekt si ti kesh euro dollar


Ky tekst u dërgua nga EltoniArtur
Renditja: Top 200
Publikimi: 18/04/2021
Teksti: Artur
Orkestrimi: Edlir Begolli
Produksioni: Edlir Begolli
Video Produksioni: Melodi Studio


Artur - Milano
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Milano".
3. Video është e këngës "Milano", por nuk këndohet nga Artur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artur:


Komente 0