Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur - Up And Down Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.5 / Votuan:  8

0 0 skam pas ca me numru
Shum i dojsha do pare
15 vjec kam punu n'restorant
Me i pas do pare tu munu n'4 ant
Edhe kam vjedh
Puna ceshtu mka rrjedh se
Un kam hec drejt e njerzt tu ma dredh
Kam gabu ni her
Qe kam prit nga tjert
100 her besom ia dola vet
E falenderoj vetmin
Lapsin dhe letren
E du te keqen
Se ma kallxoi te verteten
Edhe mu pendu kto gabime nuk heqen
Mos paragjyko bre se nuk ma din jeten
Kaniher i lutna zotit mem fal
Vec ai e din ca zemre ka ky djal
Realiteti mka njek
Sun jam nal
Kisha pash shum qejf
ca kallxoj te ishte prall
Qysh do mem pa posht
Marr frym nen tok
Kesh sikur jam brok 2x
Jam msu lart posht 2x
Fort i maj shokt 2x
Se leku o drog 2x
Rruga e mezit nuk ke zgjidhje
Cashtu i bona do lidhje
Diten pun te pastera
Naten tu bo shitje
Nuk jam tu u mburr besom qe nuk esht arritje
Thjesht e jetova jeten me ngjitje dhe zbritje
kan fol
nkan sha
Mrapa shpine kan vra
I fort mai fort
Perdit jam ba
Per tok lash gjurm po qa din ata
Sot jam neper skena tu knu dje isha asgja
Artur
Publikimi: 28/09/2022


Artur - Up And Down
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Up And Down".
3. Video është e këngës "Up And Down", por nuk këndohet nga Artur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artur:


Komente 0