Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artur - Bla Bla (Feat. Flipp)  Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.7 / Votuan:  3

Na vjen keq por nuk disponojmë akoma tekstin e këngës "Bla Bla" kënduar nga Artur.
Ndihma juaj do ishte shumë e çmuar në rast se mundeni të shkruani tekstin e "Bla Bla".

Ky tekst është kërkuar 26 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
26

DËRGO TEKSTIN
Artur
Featuring: Flipp
Renditja: Top 200
Publikimi: 02/12/2023
Teksti: Artur & Flipp
Produksioni: Xhenty
Mix & Master: Xhenty
Orkestrimi: Ghostbad Beats
Video Produksioni: Murdock BoominArtur - Bla Bla
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bla Bla".
3. Video është e këngës "Bla Bla", por nuk këndohet nga Artur.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Tekste këngësh me këtë titullMë Shumë Këngë Nga Artur:


Komente 0