Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artushi - Me Ty Pergjithmone Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.6 / Votuan:  9

Skam besu me par,
se per ty do ndjej, me shtrengo me rri pran,
pran me ndjej.
Thua ni fjal, me mbush me shpres,
me ty o djal vetem nje dit vlen sa nje jet...

Ref:2x

Shprej nje deshir dhe une do jem me ty pergjithmon,
çastin mat mire tani e ke... sa nuk esht vone..

Le t'jet kjo nat e fundit her, qe te dy sjemi bashk,
bashk per jet, me mbush me fjal,
me puth me ndjen,
me ty o djal vetem nje dit vlen sa nje jet...

Ref: 4x

Shprej nje deshir dhe une do jem me ty pergjithmon çastin mat mire tani e ke... sa nuk esht vone..


Ky tekst u dërgua nga IliArtushi
Publikimi: 21/12/2010
Muzika: Flori Mumajesi
Teksti: Flori Mumajesi
Orkestrimi: Flori Mumajesi


Artushi - Me Ty Pergjithmone
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Me Ty Pergjithmone".
3. Video është e këngës "Me Ty Pergjithmone", por nuk këndohet nga Artushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artushi:


Komente 0