Më mbaj mend (për 1 muaj)

Artushi - Vetem Ty Te Dua Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  6

Ti e more gjysmen time
Pa e kuptuar po te ndjeja shum
E bere tenden zemren time
Pa e ditur se sa frik kam un
Sme tremb jo dashuria
Me tremb vetmia e saj
Por ti je qetesia qe un kam

Ti ke lind per mua
Zemer le ta din
Vetem ty te dua
Le te ket me mir

Nuk mundem un te dua tjeter
Afer meje te lutem qendro
Larg syve larg zemres
Kam te drejt shpirt me beso
Se lotet si kam teper
Me bej te lumtur dhe neser
Me ty e dua jeten ta jetoj

Ti ke lind per mua
Zemer le ta din
Vetem ty te dua
Le te ket me mir
Artushi
Publikimi: 01/08/2015
Muzika: Ervin Gonxhi
Teksti: Endrit Mumajesi
Video Produksioni: Pro Video


Artushi - Vetem Ty Te Dua
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vetem Ty Te Dua".
3. Video është e këngës "Vetem Ty Te Dua", por nuk këndohet nga Artushi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Artushi:


Komente 0