Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË
Asdren Rrahmani

Nuk ka akoma asnjë votë

Asdren Rrahmani është një autor këngësh dhe këngëtar i njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo rock.
Nuk është dërguar asnjë biografi nga fansat...


>> Dërgo Biografinë >>


Komente

Asnjë Koment 🔥🔥

Ish-Anëtar i grupit

Oda

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Filonid Aliu

00 Genti

Flamur Cana

Jetmir Banishta

Breaker G

Verim Zendeli

Pitt

Bekim Dehari

Kacho

Skender Xhafa

Tags: Asdren Rrahmani


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet