Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Mendoja Çdo Gjë Merr Fund Pa Ty Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  18

Vallë është e mundur
Më kalon pranë si një copë akull
Nuk mund një puthje ta kujtoj
Ishe ti ajo, duket më bëhet
Nuk di çfarë kam sot

Ledhatimet athua ishin
Dhe ajo ëndërr
Një sheti s'më bie mend
Sa je larg nga unë, sa afër ishim
Të premtoja mrekulli
I marri thosha çdo gjë merr fund pa ty

Një grimcë ti një grimcë unë
Kështu fati e do këtë punë

Një grimcë ti një grimcë unë
Kështu fati e do këtë punë

Kthehem rrotull ndonjëherë
Ç'kanë këta njerëz shikojnë QIELL

Ledhatimet athua ishin
Dhe ajo ëndërr
Një sheti s'më bie mend
Sa je larg nga unë, sa afër ishim
Të premtoja mrekulli
I marri thosha çdo gjë merr fund pa Një grimcë ti

një grimcë unë
Kështu fati e do këtë punë
Kthehem rotull donjeher c,kane keta njerey shikojne qiell.

lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalala
lalalalalalalalalalalalalalalaPublikimi: 01/12/1999
Festivali: Top Fest 1


Asgje Sikur Dielli - Mendoja Çdo Gjë Merr Fund Pa Ty
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mendoja Çdo Gjë Merr Fund Pa Ty".
3. Video është e këngës "Mendoja Çdo Gjë Merr Fund Pa Ty", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente 0