Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Asgje Sikur Dielli - Pronë  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"1 (One)"
Çka nëse dihet që sipas tyre s'mund t'ofroj
Gjitha mrekullitë që deri tani i kisha në dorë

Çka nëse dihet
që sipas neve kjo ndodhë në ankth
Dhe si do të kryhet
do të bindesh kur të shikosh nga larg

A do të grindesh në vehte
Të shtiresh si e marrë
Apo do të pshtyshë në mua
Sa herë të ipet rast

Kahdo që kthehem bindshëm më i mjerë
Duket se vetëm ti, nuk je këtë herë

Akordet:

Hm | Em | G | #Fm | A |

:: Dikush...
Hm | Em | G | #Fm | A | D | #C |

:: Mendoja çdo gjë merr fund pa ty
Hm | A | G | #Fm |

:: Ne këndej
G | Hm | #Fm | E | D | C | F | Dm |

:: Ti dhe unë
#Fm | Hm | C | E |

:: Bankinë
#Fm | Em | G | #Fm | A | D | #F | H |

:: Amulli - II Rrugë
Hm | A | G | #Fm | E |


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...