Më mbaj mend (për 1 muaj)

Asgje Sikur Dielli - Ndodhemi Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.3 / Votuan:  11

Habitur shikoj të tjerë,
nuk di prej ku do t`filloj
ne mund të ndërrojmë,
ne s`jemi këtu as atje

Ata që duhet t`ofrojnë
bëhen sikur s`vërejnë
dhe çdo hap që bëj
thonë improvizim

Ndodhemi, ku ndodhemi, ...

Çdo gjë duket shumë larg,
aq larg sa s`ka kuptim
Ne jemi këtu,
duket do t`mbesim këtu

Ndodhemi, ku ndodhemi, ...


Ky tekst u dërgua nga  gresa


Publikimi: 01/12/2005
Festivali: Zhurma Show 2005Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:


Komente mbi këtë këngëAsgje Sikur Dielli - Ndodhemi
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Ndodhemi".
3. Video është e këngës "Ndodhemi", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.