Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Asgje Sikur Dielli - Bankine  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

01/12/1998

1998-12-01T00:00:00

Këngë e albumit:

"1 (One)"
Mendova pakez ndryshe
Kur u ngritem me larte
Mos ndoshta nje dite
Do ta nderprejme kete varg

Nderruam rroba tvjetra
Nderruam veten dhe ata
Beme qe te ndalen
Te shikojne me mall

Nganim papritur,
ashtu te uritur ngahere,
Ne kete besonim,
shumecka do te nderronim kete here,

Mberriten te nentedhjetat
Tatuazh ne cdo ane
Por sa u mesuam
Te biem nga lart

A dime pyes veten
Kjo nuk ish dhurate
Perse kjo vonese
cdo here me e gjate

Nganim papritur,
ashtu te uritur ngahere,
Ne kete besonim,
shumecka do te nderronim kete here,

Si ende smesuam
Kete doemos duhet nderruar
Si ende skuptuam
Kete varg do vazhduar

Bankine, oh..
Bankine, oh..


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...