Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.

Kërko Video

Asgje Sikur Dielli - Koma  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00

Këngë e albumit:

"Ndodhemi"
Tani jam i shkuar,
shumë më larg se ëndërrat
tani jam i zgjuar,
më shumë se e nesërmja
Të gjithë janë këtu,
kur hijet rrëzohen
Ditët janë të ngrira,
nga një e çarë në kohë

Një vend i sapolindur,
një vend në terapi
hyn i zhveshur dhe i ri,
regji e një filmi të ri

Rri pranë, meje, rri pranë, meje,

Mbylli sytë dhe shiko
sa larg mund të hidhesh
nuk ka më heronjë,
vetëm një plak në gravurë
tani jam i shkuar,
shumë më larg se ëndërrat
tani jam i zgjuar,
tani jam i zgjuar

Shi shi, lagashi, shkoi plaka në mulli
shi, shi, lagashi, bani tre kuleq nër hi
shi, shi, lagashi, lage tokën me furi

Rri pranë, meje, rri pranë, meje,
merr frymë, pranë


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet