Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

Asgje Sikur Dielli - Merr Guxim

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Merr Guxim".
3. Video është e këngës "Merr Guxim", por nuk këndohet nga Asgje Sikur Dielli.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Asgje Sikur Dielli - Merr Guxim  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  1 / Votuan:  1

Këngë e albumit:

"Ndodhemi"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2005

2005-11-30T23:00:00+00:00Merr guxim e ec me mu’,
diku larg, larg me mu’

Merr guxim e nis vrapo,
diku larg mos hezito

Merr guxim e fluturo,
unë kam krahë mos u friko

Ne jemi lartë, jemi shumë lartë,
poshtë ti mos shiko, dorën ma shtrëngo
ne jemi bashkë, ne jemi lartë

Merr guxim e ec me mu’,
merr guxim e fluturo
unë kam krahë mos u friko
merr guxim e ec vrapo
diku larg mos u friko

nuk ka më kthim, nuk ka shpëtim,
merr guxim...


Më Shumë Këngë Nga Asgje Sikur Dielli:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet